House Of Coffee (hurtownia/palarnia kawy) zrodziła się z pasji do tak popularnego i wielbionego napoju, jakim jest kawa w ziarnach. Zainspirowani tajemnicami, jakie pociąga za sobą świat kawy, chcieliśmy zaprezentować amatorom i koneserom wysokiej jakości, kilka gatunków kawy ziarnistej oraz mieszanki idealnie przygotowane pod automatyczne i ciśnieniowe ekspresy do kawy z młynkiem.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się następujące mieszanki:

  • Espresso Blend NO 4 – mocna kawa, dobra jako baza do kaw mlecznych, uniwersalny standard: mieszanka arabiki i robusty (arabika Brazylia i Etiopia / robusta Wietnam).
  • Espresso Blend NO 1 – mieszanka arabiki i robusty (moc kawy pośrednia między blend no4 i no2), dobra do espresso i kaw mlecznych, posmak gorzkiej czekolady, karmelu (arabika Brazylia, Kolumbia, Indonezja / robusta Wietnam).
  • Espresso Blend NO 2 – mieszanka arabik 100%, łagodniejsza kawa, dobra do espresso, posmak gorzkiej czekolady, karmelu, owoców cytrusowych (arabika Brazylia, Kolumbia, Indonezja). Mieszanka o 4zł netto/kg droższa w stosunku do pozostałych.

Jeśli interesuje Cię dzierżawa ekspresu do kawy, to masz możliwość wyboru pakietu wszystkich wymienionych kaw w ramach oferty. Zapraszamy!